Fotoreportaż ślubny

Uwielbiam śluby, dekoracje, dodatki i przygotowania. To niepowtarzalna atmosfera, często pełna napięcia, ale przede wszystkim – radosnego czekania na ten najważniejszy dzień w życiu.

Lubię towarzyszyć Parom Młodym już na kilka godzin przed ślubem, dzięki temu mam szansę uchwycić na fotografiach emocje i detale, które zwykle umykają uwadze w czasie przygotowań.

Zdjęcia ślubne wymagają szczególnej uwagi, dlatego fotografie w tym wyjątkowym dniu tworzę razem z Tomkiem, moim mężem. Dzięki wspólnej pracy nie umknie nam żaden ważny moment. Jesteśmy zgranym duetem zarówno w życiu, jak i w pracy. Lubimy to, co robimy i sprawia nam to ogromną satysfakcję!

Muszę przyznać, że mam słabość do ślubów – każdy jest dla mnie pięknym i specjalnym wydarzeniem, niezależnie od miejsca, liczby gości czy klimatu. Wesele w stylu boho, retro czy glamour to nie tylko dobrze dobrana suknia, ale także zdjęcia oddające nastrój i podkreślające dodatki, które tworzą ten klimat – dekoracje, kwiaty czy zaproszenia ślubne. Ważne jest także miejsce, w którym odbywa się ceremonia i zabawa. Niezależnie czy jest to sala weselna, czy ślub pod gołym niebem w stylu garden party – zawsze staram się stworzyć zdjęcia wpisujące się w piękne otoczenie.

 

Galeria zdjęć

TOP